Komedi Dükkanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Yenileniyor! Sen de Sorularınız ve Önerileriniz bölümünde öneride bulun, forumda senin de katkın bulunsun. Okuduğun ve yaşadığın şeyleri bizimle paylaşmayı unutma!

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Komedi Dükkanı Resmi Forum kapanmış herhalde, tekrar açılana kadar buradan devam edelim..

SBS'ye kadar yokum..

5 posters
YazarMesaj
blckwht
Baş Bekçi
Baş Bekçi

Rep Puanı : 14

SBS'ye kadar yokum.. Empty
MesajKonu: Geri: SBS'ye kadar yokum..   SBS'ye kadar yokum.. EmptyC.tesi Mart 14, 2009 2:52 pm

melih inanmıyorum ya askıya alınmış üyeliğin Sad neden ki_?son msjın hangisi _? grdüm şimdi çok üzgünüm umarım geri gelirsin ne diceğmi blmyrum wallaha
vaseli23
Admin
Admin
vaseli23

Meslek : Öğrenci
Gerçek İsim : Melih
Rep Puanı : 5

MesajKonu: Geri: SBS'ye kadar yokum..   SBS'ye kadar yokum.. EmptyC.tesi Mart 14, 2009 5:55 pm

geri gelmem artık.. bir daha da davosa gelmem Smile banım kaldırılsa da mesaj yazmam sadece mesajlara bakarım.. son mesajım da silinmiş soran olursa artık mesaj yazmayacağımı söylersiniz..

neden banlandığıma gelince, kahve bahanede link verdiğim için.. her neyse artık mesaj yazmam o foruma..

Bu foruma da giremeyeceğim yaza kadar.. Bugün Akın Hoca'nın sınıfa hitaben konuşması bana epey dokundu.. Serviste bile soru çözmemiz gerektiğini söyleyen Akın Hoca'ya her gün foruma girdiğimi söylemek istemiyorum.. (Akın Hoca: Rehberlikçimiz)

belki bu da son mesajım.. kim bilir? tekrar düşündüm de bu kesinlikle son mesajım olmalı..

tüm forum aileme teşekkürlerimi iletin tmm mı? sizleri özliecem.. Bu forum da büşra ve betül ablaya emanet.. Büşra ve betül abla aşağıda Yönetim Paneli var. Oraya tıklayınca ynetim paneline gidersin.. Orayı öğrenirsiniz pek zor değil..

14 Mart'ı hiç unutmayacağım.. Hem banlandığım hem de akın hoca'nın ağır konuştuğu bir gündü.. Tüm moralim alt üst oldu..

Ve bir ricam var sizden: İlerde KD başlayınca KD'ye gidenlerden biri aşağıdaki linkteki mesajları da götürsün..
http://www.komedidukkani.tv/forum/forum_posts.asp?TID=1233

beni merak etmeyin yazın girerim.. ve yaza kadar birbirinizi kaybetmeyin..

inşallah aklınızda iyi biri olarak kalmışımdır..

forumda kırdıklarım varsa onlara bnm yerime özür dileyin..

kdsiz ve forumsuz bir dönem olacak bu benim için Sad

SBS sağolsun..

Gitmek zorundayım ve gidiyorum..

Ben gittiğim için üzülmeyin ben her zaman neşeliyim bak Very Happy

neşe demişken neşe ablaya da slm söylersiniz Smile

neyse.. yazın görüşürüz o zaman.. Come on forum, Don't be sad..

son kelimelerim bunlar deil mi.. sona yaklaştıkça derin bir yolculuğa dalacak hissi oluyor.. hayırlısı

çok uzun oldu galiba.. neyse bu sezon boyunca yazacağım mesajlara sayarsınız artık Smile

Sevildiğini bilmek kadar teselli edici bir şey yok.. Bunu unutmayın siz de tarafımdan hep sevildiniz..

Sezon finali müziği aklıma geldi böyle yazınca..

Gelicem yine.. Kimseye inanmayın..

Sevgi barış kardeşlik..

Forumun görevlileri: büşra & betül abla bundan sonra..

Hoşça kal forum..
blckwht
Baş Bekçi
Baş Bekçi

MesajKonu: Geri: SBS'ye kadar yokum..   SBS'ye kadar yokum.. EmptyC.tesi Mart 14, 2009 6:24 pm

ya kopmayız zaten msn war yani ama burayada gel arada cnım benim üzme bizi
blckwht
Baş Bekçi
Baş Bekçi

MesajKonu: Geri: SBS'ye kadar yokum..   SBS'ye kadar yokum.. EmptyC.tesi Mart 14, 2009 9:39 pm

melih beni admin yapmıssın tesekkür ederm ama 2 admin olmaz diye düşündüğmden ben kendimi başbekçi olrk değştrdim büşide admin .....
princess 26
Admin
Admin
princess 26

Konum (Yer) : istanbul
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: SBS'ye kadar yokum..   SBS'ye kadar yokum.. EmptyPtsi Mart 16, 2009 7:03 pm

tmmm ben adminliği üstüme alrım seve seve gerçi başbekçi olmaktan memnundumm yaa bişi dıcemm adminliği başkası yapsaa olurmuu ben çok sık grmıorumm yaa sıteye ben dükkan bekçisi oalyım hemdee 3 bekçi olmuş olurr ne dersınızz?*
*melis*
Üye
Üye
*melis*

Konum (Yer) : KD
Meslek : ÖğReNcİ

MesajKonu: Geri: SBS'ye kadar yokum..   SBS'ye kadar yokum.. EmptyPtsi Mart 16, 2009 7:23 pm

ben yapabilirim adminliği Very Happy
*melis*
Üye
Üye
*melis*

MesajKonu: Geri: SBS'ye kadar yokum..   SBS'ye kadar yokum.. EmptyPtsi Mart 16, 2009 7:24 pm

yok ya vazgeçtimmm :/
anonym
Üye
Üye
anonym

Konum (Yer) : orda burda
Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: SBS'ye kadar yokum..   SBS'ye kadar yokum.. EmptyPtsi Mart 16, 2009 7:28 pm

ara sıra sbs den kaçamak yapıp gel vaseli (:
melis sen ve adminlik Very Happy neyse...Very Happy
blckwht
Baş Bekçi
Baş Bekçi

MesajKonu: Geri: SBS'ye kadar yokum..   SBS'ye kadar yokum.. EmptyPtsi Mart 16, 2009 9:33 pm

hayır büşra sen adminsin ,adminlğini yap Smile ve şimdilik bekçi alımı yokmuşSmile
*melis*
Üye
Üye
*melis*

MesajKonu: Geri: SBS'ye kadar yokum..   SBS'ye kadar yokum.. EmptySalı Mart 17, 2009 4:48 pm

en iyi kararı ablam vericek artıkk Very Happy

SBS'ye kadar yokum..
1 sayfadaki 1 sayfası