Komedi Dükkanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Yenileniyor! Sen de Sorularınız ve Önerileriniz bölümünde öneride bulun, forumda senin de katkın bulunsun. Okuduğun ve yaşadığın şeyleri bizimle paylaşmayı unutma!

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Komedi Dükkanı Resmi Forum kapanmış herhalde, tekrar açılana kadar buradan devam edelim..

Hikayeyi Dewam Ettir..

3 posters
YazarMesaj
*melis*
Üye
Üye
*melis*

Konum (Yer) : KD
Meslek : ÖğReNcİ
Rep Puanı : 5

Hikayeyi Dewam Ettir.. Empty
MesajKonu: Hikayeyi Dewam Ettir..   Hikayeyi Dewam Ettir.. EmptyPaz Mart 22, 2009 9:04 pm

şimdi ben bi hikaye yazmaya başlıycam istediğim yerde kesicem sonra alttaki onu bıraktığım yerden dewam ettirecek böyle gidicek buu anlaşılmıştır umarımmm .. Very Happy
not:tam anonymlik bir oyundur Very Happy

-arkadaşımla gece yarısı 12:30 sularında arabasıyla birlikte yola koyulmuş ewe doğru ilerliyorduk etraf çok ıssızdı bizden başka ne bi insan ne de araba geçmiyordu ben tedirgin olmaya başlamıştım arkadaşım ise gayet rahattı we birden arabadan sesler gelmeye başladı......
anonym
Üye
Üye
anonym

Konum (Yer) : orda burda
Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Hikayeyi Dewam Ettir..   Hikayeyi Dewam Ettir.. EmptyPaz Mart 22, 2009 9:11 pm

aynen tam benlik ha Very Happy

tam da öyle bi yerden başlattın ki benim gibi supernatural biri Very Happy

güzel başlayan araba yolculuğumuz radyodan gelen hışırtılarla bölündü oysa ki düğmesi kapalıyken nasıl da çalışabilirdi . arkadaşıma döndüğümde o radyoyu kapatmaya çalışıp bi yandan da söyleniyordu. ama tam o anda bi aksilik daha yaşandı. arka tekerleklerden biri patlamıştı...
vaseli23
Admin
Admin
vaseli23

Meslek : Öğrenci
Gerçek İsim : Melih

MesajKonu: Geri: Hikayeyi Dewam Ettir..   Hikayeyi Dewam Ettir.. EmptyPaz Mart 22, 2009 9:30 pm

derken diğeri de, ve ön tekerler de.. Önce ne olduğunu anlayamadık, hemen aşağı indik. dibimizde normal boyutlarından büyük örümcekler, arabayı kemiriyordu.....
*melis*
Üye
Üye
*melis*

MesajKonu: Geri: Hikayeyi Dewam Ettir..   Hikayeyi Dewam Ettir.. EmptyPaz Mart 22, 2009 9:31 pm

örümcekleri tekmelemeye başladıkk biri arkadaşıma doğru yöneldiii ben çığlık atıodum...
anonym
Üye
Üye
anonym

MesajKonu: Geri: Hikayeyi Dewam Ettir..   Hikayeyi Dewam Ettir.. EmptyPaz Mart 22, 2009 9:43 pm

harry potterciler sizi Very Happy dev örümcekler ha Very Happy neyse ben bunu misitk yaparım Very Happy

arkadaşım bagajdan tüfeği çıkardığı gibi ateş etmeye başladı bi yandan ise kaçıyoduk. sonunda terkedilmiş bir kasabaya vardık. örümcekler ise peşimizi bırakmıştı. ama örümceklerden başka dertlerimiz vardı . hiç bilmediğimiz bir yerde yalnızdık ve ne olduğunu anlamaya çalışıyorduk. birini bulma umuduyla evlere doğru koyulduk
*melis*
Üye
Üye
*melis*

MesajKonu: Geri: Hikayeyi Dewam Ettir..   Hikayeyi Dewam Ettir.. EmptyPaz Mart 22, 2009 9:57 pm

ne harry potterı be hiç sewmem melih başlattı Very Happy

-kırmızı kapılı bir ewin kapısını tıktıkladık kapıyı çatık kaşlı tuhaf yaşlı bir kadın açtı arkdaşım başımıza gelenleri anlatmaya başladı we sonra kadın bizi içeri dawet etti içeri girdik.....
anonym
Üye
Üye
anonym

MesajKonu: Geri: Hikayeyi Dewam Ettir..   Hikayeyi Dewam Ettir.. EmptyPaz Mart 22, 2009 10:02 pm

aha şimdide hansel ile gratel Very Happy kırmızı kapılı ev mi Very Happy

bi keren öle tanımadığın insanın evine hemen girilmez ama Very Happy

söze ben başladım.yolda arabamızın bozulduğunu ve örümcekleri anlattım boyutu hakkında ayrıntı vermedim bizi deli sanabilirdi.yaşlı kadın ise bu gece burda kalabileceğimizi söyledi ve onun dışında tek kelime bile etmeyerek elindeki gaz lambasıyla gıcırtılı merdivenlerden aşağı indi...
*melis*
Üye
Üye
*melis*

MesajKonu: Geri: Hikayeyi Dewam Ettir..   Hikayeyi Dewam Ettir.. EmptyPaz Mart 22, 2009 10:17 pm

ewet hanselle gratel kırmızı kapı tmm mı ? Very Happy

-sonra ewi incelemeye başladık duwarda tuhaf tablolar wardı we evin içinde nerden geldiğini anlayamadığımız bir koku bn arkadaşıma burdan gitmemiz gerektiğini söledim, o ise başka kalıcak yerimiz mi war sanki bi gece kalalım ne olucak diyerek ısrar ediyordu biz münakaşamızı bitiremeden kadının ayak sesleri duyuldu....
anonym
Üye
Üye
anonym

MesajKonu: Geri: Hikayeyi Dewam Ettir..   Hikayeyi Dewam Ettir.. EmptyPtsi Mart 23, 2009 5:47 pm

tmm be kırmızı olsun Very Happy kan kırmızı Very Happy

yaşlı kadın yukarıdaki odalarda yatabileceğimizi eğer acıkırsak gerekli yiyeceği mutfaktan alabileceğimizi söyledi. bodruma ise kesinlikle girmememiz konusunda ısrar ederek gözden kayboldu. biz ise bodrumu düşünemeyecek kadar yorgun olduğumuz için atışıtrmalık bişeyler alarak üst kattaki odamıza çıktık...
*melis*
Üye
Üye
*melis*

MesajKonu: Geri: Hikayeyi Dewam Ettir..   Hikayeyi Dewam Ettir.. EmptySalı Mart 24, 2009 4:24 pm

-ewin genel görünüşü dikkate alındığında o da gayet güzel gözüküyordu içerisi pırıl pırıldı, arkdşım çok yorgun olduğunu söleyip hemen uyumaya koyuldu benim ise gözüme uyku girmeyeceği belliydi tam odanın köşesinde ki koltuğa oturucaktım ki yukarıdan çekiç sesine benzer sesler duymaya başladım çok ürkmüştümm tam odadan çıkıcaktım ki sesler kesildi....
anonym
Üye
Üye
anonym

MesajKonu: Geri: Hikayeyi Dewam Ettir..   Hikayeyi Dewam Ettir.. EmptyC.tesi Mart 28, 2009 3:06 pm

kaç katlı ki Very Happy

ses çatı katından geliyordu.merak içinde odadan çıktım.koridora baktım ama görünürde bir şey yoktu. içerdeki arkadaşıma baktım.hala uyuyordu.belki de yanlış duymuştum.yorucu bir gündü.koltuğa kıvrılarak kafamdaki sorularla uykuya daldım...
*melis*
Üye
Üye
*melis*

MesajKonu: Geri: Hikayeyi Dewam Ettir..   Hikayeyi Dewam Ettir.. EmptyC.tesi Mart 28, 2009 9:21 pm

-we sonunda korkunç gece bitmişti uyandığımda senem(arkadaşım):)yoktu aşağı indim kadın kahwaltıyı hazırlamış bana gülümseyerek kızarmış ekmek ister misin diye soruyordu senemin nerde olduğunu sordum bilmediğini söledi ewde senemi aramaya başladım yoktu endişelenmeye başlamıştım kadın ise sakin olmam gerektiğini sölüyorr dışarıya çıkmış olabileceğini belirtiyordu dışarı çıkıp senemi aramaya başladım.....
anonym
Üye
Üye
anonym

MesajKonu: Geri: Hikayeyi Dewam Ettir..   Hikayeyi Dewam Ettir.. EmptyC.tesi Mart 28, 2009 9:44 pm

onu yaşlı kadının minik bahçesinde domates toplarken buldum.nefes nefese yanına geldiğimde ne yapıyosun burda diye bağırdım.o ise merak edilecek birşey olmadığını sadece kahvaltı için domates topladığını söyledi.beraber eve doğru yürürken fazla abarttığımı düşündüm.belki tuhaf biriydi ama sonuçta bizi eve almıştı.ben mi paranoyaklaşmıştım acaba.
beraber kahvaltımızı yaptık.bu küçük kasabada başka kim olduğunu öğrenmek üzere eşyalarımızı kadının evinde bırakarak araştırmaya koyulduk...
*melis*
Üye
Üye
*melis*

MesajKonu: Geri: Hikayeyi Dewam Ettir..   Hikayeyi Dewam Ettir.. EmptyPtsi Mart 30, 2009 3:55 pm

-etrafta kimseler yoktu , bi kaç ewin kapısını çaldık ama açan olmadı endişeli endişeli yürümeye dewam ederken senemle kavga etmeye başladık olanlar bizi çok germişti o beni ben onu suçluyorduk tam o sırada biraz uzakta olan ormanın içinde ihtişamlı bir köşk gördükk... Very Happy
anonym
Üye
Üye
anonym

MesajKonu: Geri: Hikayeyi Dewam Ettir..   Hikayeyi Dewam Ettir.. EmptyPtsi Mart 30, 2009 4:16 pm

ne diyim melis ya Very Happy ne işi var köşkün orda mantık çerçevesinde korku hikayesi yazıyoz Very Happy şeytan diyo köşkten godzilla çıkart ama Very Happy neyse...

merak içinde köşke doğru yürüdük.içeri girdiğimizde buranın terkedilmiş olduğunu gördük.yerde tozdan bir tabaka oluşmuş duvar köşelerinde örümcek ağları sarkıyordu.kirli pencerelerden giren güneş ışığı artık kullanılmayacak durumda olan -ve bir kaçı da çürümüş-eşyaları aydınlatıyordu.
sanki tarih öncesi bir mekanı geziyormuş gibi dikkatle çevremizi süzüyorduk.
bu iki katlı ihtişamlı köşkün terkedilmiş eski bir kasabada ne işi olabilirdi.ve bu terkedilmiş köyde tek kişi neden ihtiyar kadındı? bunalrı düşünerek köşkten çıktık.yaşı kadının evine giderken arkamıza dönüp köşke bakıyorduk...
*melis*
Üye
Üye
*melis*

MesajKonu: Geri: Hikayeyi Dewam Ettir..   Hikayeyi Dewam Ettir.. EmptyPtsi Mart 30, 2009 6:34 pm

tmm iştee perili köşk hayaletler fln Very Happy

---senemle çok kötü bozuşmuştuk bn önden önden yürüyüp seneme tafra yapıodum o ise bana bağırıp burda olmamızın hıncını bnden çıkarıyordu ben ise kendimi savunup yoluma dewam ediyordum tam yaşlı kadının ewine yaklaşmıştık ki senemin çığlığıyla irkildim arkamı dönüp baktım ve birde ne göreyim ... Very Happy
anonym
Üye
Üye
anonym

MesajKonu: Geri: Hikayeyi Dewam Ettir..   Hikayeyi Dewam Ettir.. EmptyPtsi Mart 30, 2009 7:05 pm

ne göreyim Very Happy hep hikayeyi ben toparlıyorum ya Very Happy perili köşkmüş Very Happy

senem ortalıkta yoktu.ama oysaki daha demin arkamdaydı.panik içinde koşmaya başladım.acaba deminki kavgamızdan dolayı bana karşı bi oyun muydu?köşke yöneldim. demin büyük bir sessizlik içinde incelediğimiz yerleri umursamadan geçiyor olabilecek yerleri düşünüyordum.büyük emek harcandığı belli işlemeli merdivenleri üçer beşer çıkıyordum. az önce çıkmaya korktuğumuz odalara şimdi umursamazca dalıyordum.
üst katta beş oda vardı.iki tanesi büyük salondu.diğer ikisi misafir odasıydı.bir tane de yatakodası vardı.eski devirlerden kalma yataklar,büyük dolaplar,köşlelerdeki gaz lambaları...
umutsuzluk içinde köşkten çıkarak ormana yöneldim.
bir yandan senem diye bağrıyor bir yandan benden önce başka birinin geçip geçmediğinden emin olamadığım ormandan geçmeye çalışıyordum.çalılar yüzümü çiziyordu. bütün uğraşlarıma rağmen senemi bulamadım.belki yaşlı kadının evindedir diye bir umut eve koştum...
*melis*
Üye
Üye
*melis*

MesajKonu: Geri: Hikayeyi Dewam Ettir..   Hikayeyi Dewam Ettir.. EmptyCuma Nis. 03, 2009 7:10 pm

---yaşlı kadının ewine doğru ağlayarak yürümeye başladım.. bir yandan da seneme sesleniodum ewe ulaşmıştım içeri girdim kadın ortalıkta yoktu üst kata çıktım ütü yapıordu.. Very Happy olayları anlattım gayet soğukkanlı bi tepki werdii önemli diil buralarda kaybolması normaldir dedi. bn şimdi çıkıp bulurum onu diyerek dışarı çıktı bi saat sonra döndü elinde kanlı bir bıçak wardııı hemen dışarı çıktım ve korkunç bir manzarayla karşılaştım senem kanlar içinde yerde yatıyordu...

al sana korku romanııı Very Happy

Hikayeyi Dewam Ettir..
1 sayfadaki 1 sayfası