Forum Yenileniyor! Sen de Sorularınız ve Önerileriniz bölümünde öneride bulun, forumda senin de katkın bulunsun. Okuduğun ve yaşadığın şeyleri bizimle paylaşmayı unutma!
 
AnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap
Komedi Dükkanı Resmi Forum kapanmış herhalde, tekrar açılana kadar buradan devam edelim..

 

 Tolga Çevik Hakkında Haberler

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
blckwht
Baş Bekçi
Baş Bekçi


Mesaj Sayısı : 89
Yaş : 33
Rep Puanı : 14
Puan : 4168
Kayıt tarihi : 20/02/09

Tolga Çevik Hakkında Haberler Empty
MesajKonu: Tolga Çevik Hakkında Haberler   Tolga Çevik Hakkında Haberler EmptyPtsi Şub. 23, 2009 11:31 pm

Cem Yılmaz'ın etkisinde mi kalıyor? Komedi Dükkanı kimin fikri?
Sizi bilmem ama ben bu adama gerçekten bayılıyorum. Komedi Dükkanı’na ölüyorum. Anırarak filan gülüyorum.


Ve onun farklı bir komedyen olduğunu düşünüyorum. Çok kolay konuşan, bol keseden atan, ahkam kesen bir adam değil. Çok röportaja gelmiyor yani. Zaten ikna edinceye kadar canım çıktı. Ortaya da bu röportaj çıktı. Okuyun bakalım beğenecek misiniz?

Nasıl bir aile sizinki?

- Güzel, eğlenceli, kendi halinde...

Varlıklı mı, orta halli mi?

- Allah'a şükür...

Allah'a şükür ne?

- Orta halli...

Olay nerede geçiyor?

- Şöyle bir durum var bizde: Anne Ispartalı yani 32, baba Mersinli 33, biz İstanbul'da doğuyoruz 34. Bunun gereği tabii 35 İzmir'den kız alıp, 36 Kars'ta doğurmaktı... Yapamadık. İstanbul'da kaldık.

Star olmayı hayal ederek mi büyüdünüz?

- Estağfurullah...

Kendinizi göstermeye meraklı bir çocuk muydunuz?

- Evet. Oğlumda da var o. Herkes bana bakıyor galiba, duygusu. Hoşlanmıyormuş gibi yapıyor ama bir şey yapayım da herkes beni seyretsin istiyor. Ben de dersleri Hacivat ve Karagöz oynatıp kaynatırdım. Halbuki ne Hacivat ne Karagöz bilirdim, sadece isimlerini duymuştum. Yine de insanları güldürürdüm. Onlar güldükçe, daha da çok güldürmek isterdim.

Ne bu?

- Meselenin özüne çabuk geldiniz: Hastalık... Sevilme hastalığı!

Nasıl yani?

- Dünyada bizim mesleğe "Çok güzel para kazanılır" diye başlayan herhangi biri varsa, dişimi kırarım. Bunu yapayım ve insanlar beni sevsin... Temel dürtü budur. "Ne kadar güzel yapmışsın!" lafı hepimize gaz verir... Bütün her şey de hayatta işte bu gaz için yapılıyor.

Siz ilk "gaz"ınızı ne zaman aldınız?

- Orta 1'de. Oyunlar yazıyordum. Dünya şekeri bir Türkçe hocam vardı, Sevgi Şahin, Allah selamet versin, hálá hayatta, "Bu yazdıkların çok güzel, sen bunları oynasana!" dedi, aman Allah'ım birileri beni hayatta onaylamıştı, farkıma varmıştı. Resmen Sevgi Hoca'nın gazı, hayatıma yön verdi...

Anneniz ve babanız farkında değil miydi bu yeteneğinizin?

- Farkındalardı ama... Babam realist bir adam, mühendis, doktor ya da kendisi gibi avukat olmamı istiyordu. Ona, "Tam ne olmak istediğimi bilmiyorum, oyuncu gibi bir şey galiba" demem uygun düşmezdi. Annemse bana hep güvendi.

Annenize "İleride şunu şunu yapacağım" diyor muydunuz o zaman...

- Deli misin! Kimseye anlatamıyordum. Çünkü kepaze olmak da vardı işin sonunda. Babayı da zaten kaybetme durumundaydık. Bıçak açmıyordu ağzımı. Annem hálá bundan şikayetçidir. Ben hiçbir şeyimi anlatmam. Kafamdadır her şey. Bu tabii bir avantaj. Gerçekleştiremezsen, kafandakilerin ne olduğunu bilmedikleri için "yapamamış, becerememiş" olmayacaksın...

İyi de neydi hayalleriniz?

- Ben bugünü görüyordum. Taa ilkokul 5'te şu an bulunduğum yere geleceğimi biliyordum. Benim oğlum dese ki "Baba, günün birinde acayip bir uçak yapacağım, buradan Mars'a gideceğim!" "Hadi len, önce çorbanı iç" derim. Bir sürü şeye "Hadi len!" diyoruz. Dememek lazım, çünkü gerçekleşebiliyor. İnsanların tanıdığı, onayladığı ve sevdiği bir insan olmak istiyordum. Kısmen gerçekleşti.

Şöhret olmak mı kastettiğiniz...

- Tam değil. Ben alışık olduğunuz şöhretlerden değilim. Hálá Sabit Pazar'da alışveriş yapan tuhaf bir adamım, hangi şöhret Sabit Pazar'dan alışveriş yapar? Benim derdim bir şey yapıp insanlara seyrettirmek, "Aferin be! Acayip yaratıcı! Ne güzel bulmuşsun" dedirtmekti.

Başardınız...

- Estağfurullah.

Televizyonda yaptığımız şeyi biz aslında kardeşimle evde oynuyorduk ben 15 yaşımdaydım, o 9...

Tolga Çevik oluncaya kadar ne kadar çabaladınız, uğraştınız, tırmaladınız...

- Benim için uygun fiil sabretmek. Ben sabrettim.

Kaç sene?

- 12 sene. Sabretmek, bence hayattaki en büyük meziyetlerden biri. Boğa burcu olarak sabırlı bir adamım, herkes koşsun, bir yorulsun, dili dışarı çıksın, ben o zaman başlarım. Koşmam, yürüyerek geçerim onları...

Kaç yaşında siz bizim tanıdığımız Tolga Çevik oldunuz?

- Valla, nerede tanıdığınıza bağlı! 30 yaşında... 18 yaşından itibaren doğru zamanı bekledim.

Arada konservatuar sınavına girdiniz ama kazanamadınız...

- Evet.

Bu size tuhaf gelmiyor mu?

- Yooo. Çünkü hayat tuhaf. Bazıları da diyor ki "Bu adama niye gülüyorsunuz?" Bana gülmeyen de var. Bunların açıklaması yok.

Ben size bayılıyorum...

- Estağfurullah! Oyuna gelip gülmeyen var. Karı koca geliyorlar, adam gülüyor, karısı gülmüyor. Ve oyunun soruna doğru adam, karısını paylamaya başlıyor, "Baksana ne kadar komik, niye gülmüyorsun!" diye.

Komedi Dükkanı bence çok yaratıcı bir numara...

- Estağfurullah... Bu televizyonda yaptığımız şeyi biz aslında kardeşimle evde oynuyorduk. O 9 yaşındaydı, ben 15. Bizim hayatımız buydu. O yüzden "Ne zamandan beri sahnedesiniz?" sorusu biraz garip. Biz böyle büyüdük. Birbirimize bu şakaları hep yaptık. Normalimiz bu.

Konservatuvara sizi neden almadılar?

- E demek ki yeterli değildim. O zamanlar acayip bozulmuştum, "Torpil gerekiyormuş!" demiştim. Ama 10 sene sonra fark ettim ki, o sınavda kötü bir performans sergiledim, sebebi buydu...

Peki sonra gittiniz Amerika'da okudunuz...

- Evet, Amerika'da oyunculuk okudum, bölümümdeki tek yabancı öğrenciydim.

İngilizceniz nasıl?

- Clinton'dan bir tık aşağıda, yani Bush seviyesinde, işin puştluğu da orada! İngilizceyle bir derdim olmadı. Döndüm Küheylan diye bir oyunla başladım. Sonra... Sonra buradayız işte.

Bir arkadaşınızla başladınız Komedi Dükkanı'na, Salih Kalyon ve onu sattınız, basında öyle yazıldı çizildi...

- Ben ha. Ben mi sattım? O konuya hiç girmeyelim. Benim için durum şundan ibaret: Ben o tarihi hayatımdan siliyorum.

Ama parlayan siz oldunuz...

- Hayır efendim ben parlattım. Benim hakkım yendi.

Mütevazı olmak insanlığın raconu

Sizin farkınız ne?

- Zamanlama. İnsanların değişiklik istediği bir döneme denk geldim...

Bu işin raconu mu böyle alçakgönüllü konuşmak?

- Estağfurullah. Alçakgönüllü olmak insanlığın raconu. Senden üstün birileri varsa alçakgönüllü olacaksın. Yukarıda bizden üstün bir varlık var.

Bir sürü insan istemeden Cem Yılmaz'ın etkisinde kalıyor, onun vurgusuyla konuşuyor, onun esprilerini yapıyor, onun gibi gülüyor. Siz onun rüzgarına kapılmış gibi durmuyorsunuz...

- Bizi birbirimize mi düşüreceksin! Biz akrabayız. Girmeyelim bu konulara. Bu röportajı zaten birlikte okuyup güleceğiz...

Ona benzememeyi nasıl başarıyorsunuz?

- Kimse kimseye benzemiyor.

Olur mu, insanlar birbirlerinin etkisinde kalıyor...

- O benzemeyi istemekle ilgili bir şey. Ben kendim gibi olmaya çalışıyorum.

Niye gittiniz onun kız kardeşiyle evlendiniz?

- Bunun için özür dilemem gerekmiyor değil mi! Tanıştığımızda bu ortak paydadan haberim yoktu. Ben Özge'nin Cem'in kardeşi olduğunu bilmiyordum. Çok deli dolu bir kızla tanışmıştım, çok hoşuma gitmişti, öğrendiğimde iş işten geçmişti.

Şaşırmadınız mı?

- Şaşırmaz mıyım? Hem de nasıl. 6.5 milyar insan içinde ona denk gelmeme şaşırdım tabii. "Ulan" dedim "Nasıl olacak bu iş?" Ama düzeltilmez bir durumdu, aşk vardı ortada.

Sizin sülalede de herkes komik mi?

- Komedi yapabilmeniz için unsurlarının etrafınızda barınıyor olması lazım. Babam komedyenin Allah'ıdır. Tabii o öyle algılamıyor kendini. Onun hayata ciddi bakışı bile benim için ilham kaynağı. Her hafta Komedi Dükkanı için bana konu önerir. "Baba, biz son yarım saatte buluyoruz konuyu" diyorum, hálá "Oğlum bana güven, bir avukatla konuşuyorsun sen. Şu şu konuyu işleyin" diyor.

Gerçekten Komedi Dükkanı'nda her şey bizim izlediğimiz kadar eğlenceli mi? Seyirci gülüyor, siz gülüyorsunuz...

- Aynen. Biz de oynarken gülüyoruz. Ben zaten hayatımızdaki saçma anlaşmazlıklara gülerim. Komedi Dükkanı da biraz öyle bir şey.

Eşiniz Özge de geliyor mu?

- Yok nerede? İki çocuk var. 4 senede iki çocuk yaptık, kız 2.5, oğlan 3.5 yaşında.

Pardon ama aceleniz neydi?

- Bir an önce büyüyüp bizimle arkadaş olsunlar istedik. Pişman da değiliz. 2.5 yaşındaki kızım geçen gün "Baba ürperdim" dedi kahvaltıda, koptum.

Nerede oturuyorsunuz?

- Ethemefendi'de, kızkardeşim ve annem de Göztepe'de.

Avrupa yakası?

- Yok, denedik, ağzımızın payını aldık, geri geldik. Biz sosyetik hayatı yakalayamıyoruz. Bize gelmiyor. Geleneksel bir aileyiz, kandiller, bayramlar önemli, akrabaların birbirine yakın oturması önemli. Anadolu yakası bize daha uygun, daha rahat ediyoruz...

İnsanlar sizi sokakta görünce durduruyor mu?

- Sokağa çıktığım filan yok. Sokağa çıkmış halim, arabada bir yerden bir yere giderken. Zaten üç gün İstanbul dışındayız turnede, sonra Komedi Dükkanı, film, reklam...

Eve geldiğinizde yorgunluktan hemen devriliyor musunuz?

- Biraz öyle oluyor. Geçenlerde Özge fırça çekti, "Bu çocuklar seni istiyor!" dedi. Evet her şeyi çocuklar için yapıyoruz ama çocukların bizi gördüğü yok. Ama bizim meslek de muhasebecilik gibi bir şey değil. Her şeye birden yetişmeye çalışıyoruz. Zor. Özge'ye de üzülüyorum, balayı bile yapamadık daha, iki çocuğa bakıyor ve garibim 26 yaşına daha yeni girdi...

Komedi Dükkanı kimin fikriydi?

- Ben geliştirdim fikri. Benim formatım.

Bu kadar başarı elde edeceğini düşünüyor muydunuz?

- Estağfurullah.

Neden hep estağfurullah diyorsunuz?

- Bir sakıncası mı var? Estağfurullah, unutulmaya yüz tutmuş, şahane bir sözcük. Unutulmasın. Hem ben kendiyle övünen insanları sevmem.
Ayşe Arman/Hürriyet
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
blckwht
Baş Bekçi
Baş Bekçi


Mesaj Sayısı : 89
Yaş : 33
Rep Puanı : 14
Puan : 4168
Kayıt tarihi : 20/02/09

Tolga Çevik Hakkında Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Tolga Çevik Hakkında Haberler   Tolga Çevik Hakkında Haberler EmptyPtsi Şub. 23, 2009 11:55 pm

Medya Oscarları verildi
Radyo Televizyon Gazetecileri Derneğinin ''Medya Oscarları'' ödülleri sahiplerine verildi


''Yılın Şov Programı'' ödülü de TRT'de yayınlanan ''Komedi Dükkanı'' programı ile Tolga Çevik'e verildi. Rahatsızlığı dolayısıyla törene katılamayan Çevik'in ödülünü MHP Grup Başkan Vekil Mehmet Şandır'ın elinden TRT Ankara Televizyonu Müdürü Kürşat Özkök aldı. Şandır, ödül törenini sunan Erkan Tan'ın sorusu üzerine, programı ilgiyle izlediğini ve programın televizyona yeni bir hava getirdiğini söyledi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
blckwht
Baş Bekçi
Baş Bekçi


Mesaj Sayısı : 89
Yaş : 33
Rep Puanı : 14
Puan : 4168
Kayıt tarihi : 20/02/09

Tolga Çevik Hakkında Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Tolga Çevik Hakkında Haberler   Tolga Çevik Hakkında Haberler EmptyCuma Mart 13, 2009 6:44 pm

Tolga Çevik uzun dönem vatani görevini yerine getirmek üzere 11 mart 2009 tarihinde Manisa 1nci Piyade Er Eğitim Tugay Komutanlığı’na teslim olmuştur.
www.tolgacevik.com dan alınmıştır.

_________________
BeŞiKTaŞ
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
princess 26
Admin
Admin
princess 26

Mesaj Sayısı : 38
Yaş : 37
Konum (Yer) : istanbul
Rep Puanı : 2
Puan : 4117
Kayıt tarihi : 28/02/09

Tolga Çevik Hakkında Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Tolga Çevik Hakkında Haberler   Tolga Çevik Hakkında Haberler EmptyCuma Mart 13, 2009 7:27 pm

ewet uzun bir süre Tolgamız yokk Crying or Very sad buda demektır kı Komedi Dükkanımızı uzun süre bayağa bir özlicezzz ..... ama tolga çevık neden böyle yaptı ki tam şöhretin zirvesındeyken böle askere gtmek falnn neysee olan olmuş artıkkk .. beklicezzz tolgamızı Smile hayırlı teskereler
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kalemiti Derya
Yeni Üye
Yeni Üye
Kalemiti Derya

Mesaj Sayısı : 15
Yaş : 38
Konum (Yer) : Almanya
Gerçek İsim : Derya
Hobiler : Komedi DükkanI
Rep Puanı : 0
Puan : 4115
Kayıt tarihi : 07/03/09

Tolga Çevik Hakkında Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Tolga Çevik Hakkında Haberler   Tolga Çevik Hakkında Haberler EmptyC.tesi Mart 14, 2009 12:11 am

SelamlaR

Inanmiyor cidden ASker oldu!! En büyük Asker bizim Asker! Smile benden de hayirli tskereler.

Ya neden uzun bi süre diyorsun büsra? Ne kadar sürer ki bu askerlik?

Bak mesela Almanyadan giden türkler askerligi 4 Hafta da yapabiliyor! Umarim Tolga da öyle yapar!! NE dersiniz? Olabilir mi ??
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
merve
Yeni Üye
Yeni Üye
merve

Mesaj Sayısı : 1
Rep Puanı : 0
Puan : 4101
Kayıt tarihi : 14/03/09

Tolga Çevik Hakkında Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Tolga Çevik Hakkında Haberler   Tolga Çevik Hakkında Haberler EmptyC.tesi Mart 14, 2009 2:31 pm

derya ablacım burda uzun donem askerlık 15 ay oluyooo yanı 1 sene 3 ayy yanı gercekten uzun bı donem hayırlısıyla bıtsın ıns..
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kalemiti Derya
Yeni Üye
Yeni Üye
Kalemiti Derya

Mesaj Sayısı : 15
Yaş : 38
Konum (Yer) : Almanya
Gerçek İsim : Derya
Hobiler : Komedi DükkanI
Rep Puanı : 0
Puan : 4115
Kayıt tarihi : 07/03/09

Tolga Çevik Hakkında Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Tolga Çevik Hakkında Haberler   Tolga Çevik Hakkında Haberler EmptyC.tesi Mart 14, 2009 4:05 pm

Sad
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
*melis*
Üye
Üye
*melis*

Mesaj Sayısı : 74
Yaş : 27
Konum (Yer) : KD
Meslek : ÖğReNcİ
Rep Puanı : 5
Puan : 4193
Kayıt tarihi : 28/02/09

Tolga Çevik Hakkında Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Tolga Çevik Hakkında Haberler   Tolga Çevik Hakkında Haberler EmptyC.tesi Mart 14, 2009 9:10 pm

paylaşım için sağolll betüşşş Smile
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
anonym
Üye
Üye
anonym

Mesaj Sayısı : 65
Yaş : 25
Konum (Yer) : orda burda
Meslek : öğrenci
Rep Puanı : 5
Puan : 4158
Kayıt tarihi : 14/03/09

Tolga Çevik Hakkında Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Tolga Çevik Hakkında Haberler   Tolga Çevik Hakkında Haberler EmptyC.tesi Mart 14, 2009 9:50 pm

güzel röportaj saol (:

_________________
I feel no fear for I am fear incarnate.

...The Others...

...are you ready?...
5 şubat (:

styx-renegade
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
ayss
Yeni Üye
Yeni Üye
ayss

Mesaj Sayısı : 31
Yaş : 30
Konum (Yer) : istanbul
Meslek : su ürünleri teknisyeni + öğrenci
Gerçek İsim : ayşe
Hobiler : kitap iş forum
Rep Puanı : 2
Puan : 4128
Kayıt tarihi : 27/02/09

Tolga Çevik Hakkında Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Tolga Çevik Hakkında Haberler   Tolga Çevik Hakkında Haberler EmptyPtsi Mart 16, 2009 2:01 pm

OFF YA AMA VEDA EDERKEN KİMSEYE İNANMAYIN KISA SÜREDE TEKRAR BERABERİZ DEMİŞTİSad
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
celinee239
Yeni Üye
Yeni Üye
celinee239

Mesaj Sayısı : 5
Yaş : 27
Konum (Yer) : manisa
Meslek : öğrenci
Hobiler : tolga izleme hobisi
Rep Puanı : 0
Puan : 4126
Kayıt tarihi : 21/02/09

Tolga Çevik Hakkında Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Tolga Çevik Hakkında Haberler   Tolga Çevik Hakkında Haberler EmptyC.tesi Mart 21, 2009 11:07 pm

ama kendi sitesine yazmış hayırlı teskereler diyorum mecbur beklicez
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
vaseli23
Admin
Admin
vaseli23

Mesaj Sayısı : 216
Yaş : 24
Konum (Yer) : Elazığ
Meslek : Öğrenci
Gerçek İsim : Melih
Rep Puanı : 5
Puan : 4287
Kayıt tarihi : 19/02/09

Tolga Çevik Hakkında Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Tolga Çevik Hakkında Haberler   Tolga Çevik Hakkında Haberler EmptyPtsi Mart 30, 2009 7:07 pm

tolgacevik.bizden tolga çevik'in bel fıtığı dolayısıyla izmirde hastaneye
yatırıldığını öğrendim ama haber kesin değil.. cevap bekliyoruz cevap gelince
haber veririm..

haber biraz daha doğrulandı düneyin manisadan izmire gitmiş bir forumdaki arkadaşımız açıkladı

Orjinalini yazan: jelly09
arkadaşlar dün size tolga çeviğin komşumuzun çalıştığı hastanede yattıını
sölemiştim.Bugün herşeyi örendim kız doru sölüyomuş bugün gitmişler görmeye foto
çektirmişler.sağlığı iyiymiş sadece öksürüyomuş biraz yani rahatlayabiliriz...


En son vaseli23 tarafından Ptsi Mart 30, 2009 7:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://dersimiz.forum3.biz
anonym
Üye
Üye
anonym

Mesaj Sayısı : 65
Yaş : 25
Konum (Yer) : orda burda
Meslek : öğrenci
Rep Puanı : 5
Puan : 4158
Kayıt tarihi : 14/03/09

Tolga Çevik Hakkında Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Tolga Çevik Hakkında Haberler   Tolga Çevik Hakkında Haberler EmptyPtsi Mart 30, 2009 7:14 pm

neye inancağımı bilemiyorum açıkçası
askere gittiğinden bile emin olamıyorum ben kendi sitesinde yazmasa...
sadece bekleyeceğiz o kadar...

_________________
I feel no fear for I am fear incarnate.

...The Others...

...are you ready?...
5 şubat (:

styx-renegade
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kalemiti Derya
Yeni Üye
Yeni Üye
Kalemiti Derya

Mesaj Sayısı : 15
Yaş : 38
Konum (Yer) : Almanya
Gerçek İsim : Derya
Hobiler : Komedi DükkanI
Rep Puanı : 0
Puan : 4115
Kayıt tarihi : 07/03/09

Tolga Çevik Hakkında Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Tolga Çevik Hakkında Haberler   Tolga Çevik Hakkında Haberler EmptyPtsi Mart 30, 2009 8:56 pm

vaseli23 demiş ki:
tolgacevik.bizden tolga çevik'in bel fıtığı dolayısıyla izmirde hastaneye
yatırıldığını öğrendim ama haber kesin değil.. cevap bekliyoruz cevap gelince
haber veririm..

haber biraz daha doğrulandı düneyin manisadan izmire gitmiş bir forumdaki arkadaşımız açıkladı

Orjinalini yazan: jelly09
arkadaşlar dün size tolga çeviğin komşumuzun çalıştığı hastanede yattıını
sölemiştim.Bugün herşeyi örendim kız doru sölüyomuş bugün gitmişler görmeye foto
çektirmişler.sağlığı iyiymiş sadece öksürüyomuş biraz yani rahatlayabiliriz...

INANAMIYORUMMMMMMMMMMM
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
blckwht
Baş Bekçi
Baş Bekçi


Mesaj Sayısı : 89
Yaş : 33
Rep Puanı : 14
Puan : 4168
Kayıt tarihi : 20/02/09

Tolga Çevik Hakkında Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Tolga Çevik Hakkında Haberler   Tolga Çevik Hakkında Haberler EmptyCuma Nis. 17, 2009 11:48 am

Cem Yılmaz`dan Tolga Çevik`e teselli
Cem Yılmaz, kız kardeşinin eşi Tolga Çevik`i askere gönderirken `Komedi Dükkânı'`ıyla ilgili kışlada kendisini bekleyen akibeti konusunda ilginç bir gönderme yaptığı ortaya çıktı.

ALİ EYÜBOĞLU'nun haberi
Vatani görevini yerine getirmek için “Komedi Dükkânı”nı en iyi iş yaptığı dönemde kapatmak zorunda kalan Tolga Çevik, şu günlerde acemi birliğinde talim yapıyor.

Askerliğini 15 ay er olarak yapacak olan Tolga Çevik’in Manisa Batı Kışla’daki acemiliği 10-15 gün sonra bitecek.

Cem Yılmaz da, kız kardeşinin eşi Tolga Çevik gibi askerliğini er olarak yapan komedyenlerden. Yılmaz, Çevik’i askere gönderirken ona, “Komedi Dükkânı”nı şimdiye kadar kaç kez sahnelediklerini sormuş. Çevik, “Komedi Dükkânı’nı Şimdiye kadar 100 defa oynadık” diye yanıt verince Yılmaz şöyle demiş: “Artık bir 100 oyun da askerde yaparsın.”Milliyet


_________________
BeŞiKTaŞ
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
vaseli23
Admin
Admin
vaseli23

Mesaj Sayısı : 216
Yaş : 24
Konum (Yer) : Elazığ
Meslek : Öğrenci
Gerçek İsim : Melih
Rep Puanı : 5
Puan : 4287
Kayıt tarihi : 19/02/09

Tolga Çevik Hakkında Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Tolga Çevik Hakkında Haberler   Tolga Çevik Hakkında Haberler EmptyCuma Nis. 17, 2009 3:19 pm

Paylaşım için tşk. btl abla bn de askerde oyun yapacaklarını düşünüyorum..
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://dersimiz.forum3.biz
Kalemiti Derya
Yeni Üye
Yeni Üye
Kalemiti Derya

Mesaj Sayısı : 15
Yaş : 38
Konum (Yer) : Almanya
Gerçek İsim : Derya
Hobiler : Komedi DükkanI
Rep Puanı : 0
Puan : 4115
Kayıt tarihi : 07/03/09

Tolga Çevik Hakkında Haberler Empty
MesajKonu: Geri: Tolga Çevik Hakkında Haberler   Tolga Çevik Hakkında Haberler EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 10:55 pm

Millet ben birsey anlamadim. O 100 bölüm nerden cikti? Hani 62 bölümdü? (hepsini izledim!) Yani öyle yaziyor KD Anasayfasinda?

Ya diger Bölümler turnedeler mi oldu? Öyle ise neden yayinlanmadIlar? Anlamadim ki!


Ben bi seye cok gicik oluyorum: Bakin Tolga Cevik den bi haber gelirse hemen o Cem Yilmaz i sokuyorlar o habere! Ama bakim simdi Cem Y. ile ilgili bi haber cikinca hic Tolga dan bahsedilmiyor! Bu da beni gicik ediyor!

Tolga Cevik AYRI O CEM AYRI!!! Karistirmasinlar hep ya!!

Tolga Cevik bin kat daha iyi! budur iste.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Tolga Çevik Hakkında Haberler
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Komedi Dükkanı :: Komedi Dükkanı :: Oyuncular :: Tolga Çevik-
Buraya geçin: